Co zabrać ze sobą na letni urlop? Nie zapomnij o praktycznych gadżetach!

Letni urlop to czas beztroski i odpoczynku, dlatego ostatnią rzeczą, o jakiej chcemy podczas niego słyszeć jest jakakolwiek firma bądź praca. Niemniej wielu przedsiębiorców wręcza zarówno swoim pracownikom, jak i kontrahentom oraz partnerom biznesowym gadżety reklamowe dedykowane na czas wakacyjny. Ich praktyczny charakter sprawia, że nie są jedynie wizytówką firmy, lecz również bardzo pożytecznym i przydatnym artykułem przydatnym podczas urlopu.

Co spakować na wakacje?

Must have każdego letniego wyjazdu stanowią okulary przeciwsłoneczne. Chronią nasz wzrok przed nadmiernym światłem i promieniowaniem słonecznym, a także stanowią modny dodatek do kreacji. Zwłaszcza wyjazdy do ciepłych krajów nie mogą odbyć się bez tego jakże przydatnego gadżetu. Niektóre firmy w swoich działaniach marketingowych wykorzystują go w formie prezentu do zbudowania swojej marki w oparciu o partnerów biznesowych, kontrahentów i klientów. Szczególne wrażenie robią okulary przeciwsłoneczne wykonane z naturalnych materiałów, np. drewna. W ten sposób firma nie tylko sygnalizuje swój stosunek do ekologii, ale również pokazuje, jak wysoką ma świadomość w kontekście praktycznych gadżetów firmowych. Ponadto, takiego artykułu reklamowego można z powodzeniem używać przez cały rok. Do gadżetu dołączana jest najczęściej praktycznym oprawa, oczywiście również odpowiednio spersonalizowana pod kątem firmowym.

Praktyczny gadżet na wakacje

Żaden wakacyjny wyjazd nie odbędzie się bez walizki bądź plecaka. Wielu przedsiębiorców zdaje sobie z tego sprawę, dlatego stosują oni w swojej strategii marketingowej podarki w formie praktycznych gadżetów firmowych. Jednym z nich może być worek podróżny z funkcją plecaka. Jest on bardzo popularny, a jednocześnie niedrogi. Jego powierzchnia jest na tyle duża, iż doskonale przyjmuje wszelkiego typu logotypy oraz hasła reklamowe. W ten sposób staje się funkcjonalnym gadżetem marketingowym, będącym jednocześnie wizytówką firmy. Co więcej, plecak można przekształcać i dostosowywać pod względem formy do własnych preferencji, np. doszywając dodatkowe kieszonki bądź suwaki. Będzie on nieoceniony podczas długich, wakacyjnych wojaży, ale również szybkich wypadów za miasto.

Gadżety firmowe przydatne podczas urlopu

Jednym z bardziej praktycznych gadżetów firmowych na wakacje jest wodoodporny głośnik bluetooth. Przyda się wszędzie tam, gdzie muzyka i woda łączą się z wakacyjnym szaleństwem. Dzięki niemu można organizować pikniki i imprezy bezpośrednio nad wodą, np. przy basenie bądź nad brzegiem jeziora. Co więcej, nadal stanowi gadżet firmowy, który może zostać personalizowany na życzenie danego przedsiębiorstwa, np. za pomocą logotypu bądź hasła reklamowego. Tego typu wizytówka pojawi się wszędzie tam, gdzie muzyka i letnia przygoda, promując wybraną markę nowoczesnym i ponadczasowym designem. Gadżet ten polecany jest również dla osób aktywnie spędzających wolny czas. Kompaktowe wymiary wodoodpornego głośnika sprawiają, iż może być transportowany w plecaku, saszetce bądź walizce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *