Wodoodporne głośniki bluetooth idealne na wakacyjne szaleństwa

Niejeden z nas uwielbia, gdy muzyka idzie za nim krok w krok każdego dnia. Aby nie rozstawać się z nią, wymyśliliśmy głośniki, słuchawki i sprzęt grający dużej mocy. Niejednokrotnie jednak nie możemy pozwolić sobie na odpowiednią dawkę muzyki ze względu na ekstremalne warunki środowiskowe bądź niesprzyjającą aurę. W takim przypadku na pomoc przychodzą wodoodporne głośniki bluetooth.

Głośniki bluetooth – wysoka jakość wykonania

Wodoodporne głośniki bluetooth firmy Blueboat cechują się wysoką jakością materiałów, z których zostały stworzone, a także bardzo dobrymi parametrami audio. Ich trwałość przesądza bowiem o funkcjonalności w wyjątkowo trudnych warunkach środowiskowych i atmosferycznych. Z wodoodpornych głośników bluetooth można korzystać zarówno podczas wypadów wakacyjnych, jak i wyjazdów służbowych. Umożliwiają one słuchanie muzyki, a nawet prowadzenie rozmów w otoczeniu wody bądź w sytuacji, gdy urządzenie może być nią zalane. Dedykowane są zwłaszcza dla osób, które uwielbiają umilać sobie czas słuchaniem muzyki pod prysznicem.

Wodoodporny głośnik bluetooth BTS-JM38

Nowoczesne rozwiązania technologiczne w wodoodpornych głośnikach

Firma Blueboat w swojej ofercie posiada wodoszczelne głośniki bluetooth, które dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym stanowią nie tylko źródło przyjemnych dla ucha dźwięków, ale umożliwiają także przeprowadzenie rozmowy telefonicznej. Ponadto, posiadają one udogodnienia (m.in. karabińczyk), które sprawią, że można zabrać je ze sobą niemal w każde miejsce. Dzięki temu głośniki bluetooth przestają być urządzeniem biurowym i okazują się sprzętem wprost idealnym na wakacyjny wyjazd. Co więcej, porty USB umożliwiające szybkie ładowanie sprawiają, że głośniki już po kilku godzinach są naładowane i gotowe do użycia.

Wodoodporny głośnik bluetooth B20

Design głośników bluetooth

Design głośników bluetooth wspaniale oddaje ich drapieżność, nowoczesność i wytrzymałość. W ofercie firmy Blueboat znaleźć można m.in. sportowy głośnik bluetooth. Jego opływowy kształt przywodzi na myśl gadżet dla fana aktywnego wypoczynku. Z kolei wodoodporny głośnik bluetooth BTS-JM38 swoją geometryczną formą przypomina sprzęt używany przez profesjonalnych artystów muzyki elektronicznej.

Wodoodporny głośnik sportowy bluetooth

Głośnik bluetooth jako gadżet dla firm

Głośnik bluetooth odporny na działanie wody to doskonały gadżet dla firm. Funkcjonalny, praktyczny, niosący ze sobą podprogowy komunikat związany z chęcią promowania aktywnego trybu życia, będący jednocześnie mniej formalnym gestem uznania. Głośnik bluetooth jako gadżet firmowy sprawdzi się wyjątkowo dobrze w przedsiębiorstwach związanych z elektroniką, elektrotechniką bądź muzyką. Ponadto, wspaniale współgra on zarówno z przestrzenią biurową, jak i domową. Dzięki temu pracownicy, kontrahenci oraz klienci mogą używać urządzenia również poza pracą.

Spersonalizowany gadżet marketingowy

Ze względu na praktyczny charakter, głośniki bluetooth są idealnym gadżetem reklamowym dla firm. Poprzez nadruk logotypu bądź motto firmy mogą stanowić wizytówkę przedsiębiorstwa, która pojawiać będzie się wszędzie tam, gdzie ulubiona muzyka. Wodoszczelność głośników bluetooth firmy Blueboat sprawia, że miejsc przepełnionych brzmieniem melodyjnych dźwięków będzie jeszcze więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *