3 gadżety, które uprzyjemnią czas w podróży

Dzisiejszy świat biznesu oparty jest nie tylko o kontakt za pomocą środków masowego przekazu, ale również podróże służbowe. Mimo iż trwają one naprawdę krótko, a środki transportu są coraz bardziej zaawansowane, droga często może się dłużyć. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom podróżujących w ramach obowiązków służbowych prezentujemy Państwu kilka gadżetów firmowych. Uprzyjemnią one drogę i będą stanowić doskonałą wizytówkę firmy. Co więcej, korzystanie z nich może odbywać się również poza pracą. Wzmacnia to pozytywny przekaz firmy, dbającej o swoich kontrahentów i pracowników również w czasie wolnym od obowiązków.

1. Wodoodporny głośnik bluetooth

Głośnik bluetooth to wspaniały gadżet marketingowy dla firm przeznaczony dla wszystkich podróżujących w celach służbowych i nie tylko. Umili czas muzyką, a gdy zajdzie potrzeba – za jego pomocą będzie można prowadzić rozmowy telefoniczne bez użycia rąk. Głośnik bluetooth posiada bardzo cenną i praktyczną funkcję – jest wodoodporny. Oznacza to, że można z niego korzystać w nagłych i awaryjnych sytuacjach, np. podczas dużej ulewy, ale również w trakcie wypoczynku pod hotelowym prysznicem. Głośnik bluetooth to doskonały sposób na wypromowanie firmy, gdyż jego używanie w trakcie podróży – czy to przez pracownika, czy kontrahenta – ma znamiona marketingu. Przekaz spotęguje logotyp lub hasło reklamowe nadrukowane bezpośrednio na gadżecie.

Wodoodporny głośnik bluetooth B20

2. Składane słuchawki nauszne

Niekiedy uprzyjemnianie podróży za pomocą głośnej muzyki płynącej z głośnika nie jest możliwe, np. przez obecność innych pasażerów. W takim przypadku świetną alternatywą są wszelkiego rodzaju słuchawki, które w dyskretny sposób umilą nam czas. W drodze najlepiej sprawdzą się słuchawki składane, które bez problemu będzie można złożyć i schować w podręcznym miejscu. Ich kompaktowy rozmiar sprawia, iż nie musimy rezygnować z jakości dźwięku na rzecz poręczności. Możliwość nadrukowania na nich logotypu stanowi dodatkowy atut, za pomocą którego stworzymy gadżet firmowy. Wesprze on naszą działalność marketingową i pozwoli zbudować trwałe relacje z klientami. Co więcej, taki mobilny gadżet reklamowy dla firm to dowód na wysoką świadomość przedsiębiorstwa i potwierdzenie dbałości o swoich kontrahentów.

Składane słuchawki nauszne A6409 z nadrukiem logo

3. Kamera sportowa

Kamera sportowa to dość nietypowy gadżet marketingowy, którego możemy używać w trakcie podróży. Nazwa wskazuje, iż dedykowana jest ona dla ludzi aktywnych i lubiących adrenalinę buzującą w żyłach. Nic bardziej mylnego! Nawet najbardziej prozaiczna podróż może zamienić się wyprawę życia, którą zechcemy uwiecznić. Kamera sportowa, ze względu na swoją specyfikę, posiada szereg przydatnych funkcji, m.in. mocną stabilizację obrazu. Dzięki temu możemy nagrywać filmy nawet w trudnych warunkach. To kapitalny gadżet reklamowy dla firm, które współpracują z influencerami i vlogerami zajmującymi się aktywnym i zdrowym trybem życia. Za pomocą kamery sportowej można nagrać niezapomniany film z podróży, który umieszczony zostanie później na blogu internetowym.  Taki gadżet marketingowy dla firm potwierdza nie tylko świadomy dobór kontrahentów, ale i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Kamera sportowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *