Wyjątkowe gadżety reklamowe, które pozwolą Twojej firmie wyróżnić się z tłumu

Obecnie, aby wyróżnić daną firmę na poziomie wielu środowisk, oprócz skutecznej polityki PR należy uwzględnić również marketing firmowy oparty o prezenty dla kontrahentów oraz klientów. Wyjątkowe gadżety reklamowe pozwolą wyróżnić Twoją firmę z tłumu, będąc jednocześnie przedłużeniem działalności i integralnym elementem polityki przedsiębiorstwa.

1. Ładowarka samochodowa

Biorąc pod uwagę, iż ilość samochodów na polskich drogach z roku na rok wzrasta, ładowarka samochodowa stanowi niezwykle przyszłościowy gadżet marketingowy dla firm. Obecnie większość osób podczas podróży prywatnych oraz służbowych porusza się autem. Ładowarka samochodowa to oryginalny gadżet, który pozwoli na błyskawiczne naładowanie większości urządzeń mobilnych w trakcie podróży. Ponadto, system multiochrony zapewnia bezpieczne i komfortowe użytkowanie bez strachu o przegrzanie bądź zwarcie. Możliwość personalizacji za pomocą grawera sprawia, iż ładowarka jest idealnym gadżetem reklamowym dla firm.

Ładowarka samochodowa Quick Charge D5752. Zestaw Office Blocks

Klocki LEGO to niestarzejący się synonim dobrej zabawy łączącej pokolenia. A gdyby tak w oparciu o nie stworzyć wyjątkowy gadżet marketingowy dla firm? To możliwe! Zestaw Office Blocks to oryginalne akcesoria biurowe w formie pasujących do siebie klocków. Ich układanie wyzwala ogromne dawki pozytywnej energii, zaś możliwość umieszczenia logo firmy na każdym elemencie sprawia, iż dane przedsiębiorstwo utożsamiane jest na tych właśnie dobrych emocjach. W skład zestawu wchodzi m.in.: linijka, pamięć USB, powerbank, stojak na telefon oraz długopis. Ten oryginalny gadżet z pomysłem na stałe zostanie w pamięci kontrahentów oraz klientów Twojej firmy!

Zestaw na biurko Office Blocks3. Silikonowa zaślepka na kamerę z logo

Kwestia bezpieczeństwa w sieci z roku na rok staje się coraz bardziej palącym tematem. Wychodząc naprzeciw profilaktyce dotyczącej ochrony tożsamości w internecie stworzono zaślepki, które zasłaniają kamery w laptopach i komputerach. Nawet mało wprawny hacker jest w stanie uzyskać dostęp do nich, a nawet utrwalić i powielić nagrany przez nie materiał. Silikonowa zaślepka jest więc swoistego rodzaju barierą przed niepożądanymi wizytami w naszej prywatnej przestrzeni. Oryginalny gadżet sprawi, iż w naszym najbliższym otoczeniu nie pojawi się żaden niepożądany gość, natomiast na stałe zagości w nim logo firmy, umieszczone na zaślepce. Niejeden kontrahent doceni ten gadżet reklamowy dla firm i przyszłościowe spojrzenie, idące wraz z nim.

Silikonowa zaślepka na kamerę z logo

4. Czyścik do ekranów

W dobie wszędobylskich ekranów od ich czystości zależy nie tylko komfort użytkowania, ale również nasze zdrowie. Wszakże powierzchnie tego typu to siedlisko bakterii i zarazków, które pojawiają się tam w ogromnych ilościach po każdym przesunięciu palcami. Remedium na to może stanowić czyścik do ekranów wielokrotnego użytku. Można go używać nie tylko do czyszczenia urządzeń elekrrycznych, lecz również okularów, lusterek, płyt CD itp. Kształt oraz wygląd czyścika do ekranów można dostosować do indywidualnych zapotrzebowań firmy. Tak spersonalizowany oryginalny gadżet to świetny pomysł, dający do zrozumienia naszym kontrahentom, iż mają do czynienia z wszechstronnym i świadomym przedsiębiorstwem.

Czyścik do ekranów dotykowych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *