Oryginalne gadżety reklamowe, którymi zaskoczysz partnerów w biznesie

Utrzymywanie prawidłowych relacji z partnerami biznesowymi to klucz do wysokich wyników oraz sukcesu w branży. Nieocenionym wsparciem w tym przypadku mogą okazać się upominki w różnej formie, mające podkreślić jak ważny jest dla nas kontrahent. By partner biznesowy docenił taki gest, warto wręczyć mu praktyczny gadżet, który nie będzie stanowił jedynie wizytówki naszej firmy. Warto stawiać na urządzenia funkcjonalne i nietypowe, stanowiące wskaźnik naszej świadomości i kreatywności.

Lampka do torebki

Zaskakujące jak wiele czasu kobiety spędzają na przetrząsaniu swojej torebki w poszukiwaniu pożądanych przedmiotów. Wbrew pozorom to nie takie proste zadanie, gdy szminka lub telefon utknął w ciemnych czeluściach. Lampka do torebki to kapitalny gadżet reklamowy skierowany przede wszystkim dla pań. Nie istnieją jednak przeciwskazania, aby służył również panom do oświetlania np. wnętrza plecaka bądź neseseru. Sensor wewnątrz lampki reaguje na otwarcie torebki i włącza światło na kilkanaście sekund. Co więcej, gadżet wyposażony jest w specjalną linkę oraz klip, który umożliwia zamontowanie go w dowolnym miejscu. Lampka działa na baterie, gdy się więc zużyją, wystarczy je po prostu wymienić. Tego typu gadżet reklamowy pokaże, jak bardzo nasza firma ceni kobiety i dostrzega ich problemy. Kompaktowy rozmiar lampki i nowoczesny desing z pewnością przypadnie większości użytkowników do gustu.

Świece zapachowe z logo firmy

Nawet jeśli nasza firma nie działa w branży kosmetycznej, warto zastanowić się nad artykułem marketingowym w postaci świecy zapachowej z logo firmy. Bardzo wiele osób, w tym prawdopodobnie naszych partnerów biznesowych, uwielbia po pracy zrelaksować się i wyciszyć. Taka świeca zapachowa może wspomóc swoim niezwykłym i kojącym aromatem w udanym odpoczynku. Ponadto, można ją personalizować, umieszczając na niej logotyp naszej firmy bądź hasło reklamowe. W ten sposób powstaje unikatowy gadżet reklamowy dla firm, który swoją obecnością przypomni partnerom biznesowym o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Co więcej, tego typu artykuł marketingowy spodoba się zwłaszcza kobietom oraz osobom funkcjonującym w szeroko pojmowanej branży związanej z urodą.

Laserowa klawiatura wirtualna

Laserowa klawiatura wirtualna to artykuł promocyjny z wyższej półki. Tak naprawdę nie stanowi on jedynie zamiennika dla standardowego wyposażenia komputera. Jest ponadto wielofunkcyjnym sprzętem zawierającym w sobie powerbank, mysz komputerową oraz głośnik bluetooth. To kapitalny gadżet reklamowy dla klientów oraz partnerów biznesowych, którzy narzekają na uciążliwość korzystania z niewielkich klawiatur w swoich smartfonach i tabletach. Nowoczesna jakość wykonania oraz kompatybilność z większością systemów operacyjnych obecnych na rynku sprawia, iż ten gadżet marketingowy może stanowić doskonałą wizytówkę naszej firmy. Wręczenie go potencjalnemu kontrahentowi będzie świadczyć o naszej hojności, a także świadomości problemów technologicznych. Laserowa klawiatura polecana jest zwłaszcza w przedsiębiorstwach funkcjonujących w branży IT bądź pokrewnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *