W jaki sposób wykonuje się logo na pamięci USB?

Przedsiębiorcy niejednokrotnie prześcigają się w pomysłach na idealną reklamę. Gadżetów reklamowych na rynku jest naprawdę sporo i czasami potrafią zaskoczyć. Jedne są bardziej kreatywne, drugie mniej. Jednak najważniejsze jest to, aby znaleźć taki sposób na reklamę, która przyciągnie wielu potencjalnych klientów i utkwi w pamięci. Coraz modniejszy staje się pendrive z nadrukiem. Dlaczego? Bo jest to bardzo fajny, ale przede wszystkim praktyczny gadżet, który ucieszy każdego obdarowanego. A w jaki sposób wykonuje się na nim logo? Co będzie najtrwalsze?

Sposoby na umieszczanie logo na pendrive

pendrive reklamowyNajbardziej powszechnym i najczęściej stosowanym sposobem na umieszczenie logo na pendrive jest nadruk. Przedsiębiorcom zależy na jednym: logo ma być wyraźne i czytelne oraz rzucające się w oczy, tak aby, jak najwięcej osób je zapamiętało. I nadruk daje właśnie taką gwarancję. Aby napis był odporny na ścieranie i wszelkiego rodzaju uszkodzenia dodatkowo się go utwardza. Wiele osób lubi w nadruku to, że napis może być wypukły, co wizualnie bardzo dobrze się prezentuje. Taka pamięć USB z nadrukiem z pewnością będzie doskonałą reklamą i przedstawi firmę w dobrym świetle. Kolejnym sposobem na umieszczenie logo na tym gadżecie jest tłoczenie. Na czym polega ten zabieg i czy jest długotrwały? Tłoczenie to tak naprawdę nic innego, jak znakowanie produktu, które wykonuje się, wyciskając matrycę w kształcie logotypu. Należy pamiętać, że logo będzie w tym samym kolorze, w którym jest materiał. Jest to rozwiązanie bardzo eleganckie i minimalistyczne i taki pendrive reklamowy z pewnością idealnie sprawdzi się w branżach biznesowych, fotograficznych i wiele więcej. Kolejną metodą na umieszczenie logo na pendrive jest grawer. Jest to bardzo popularne rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób. Grawer jest przede wszystkim niesamowicie odporny na zadrapania i uszkodzenia. Dodatkowo taki sposób daje gwarancję, że każdy nawet najmniejszy szczegół jest wykonany perfekcyjnie. W tym przypadku dba się o detale. Takie rozwiązanie jest bardzo eleganckie i z pewnością żaden przedmiot, który jest wygrawerowany, nie wygląda banalnie. A gdzie najczęściej jest stosowany grawer? Spotkać go można między innymi na aluminium, drewnie czy skórze.

pamięć usb z nadrukiem
Jak widać rozwiązań na wykonanie logotypu na pendrive jest kilka. Każde z nich ma swoje zalety. Dlatego przed dokonaniem wyboru warto się dobrze zastanowić. Jedno jest jednak pewne, taki gadżet z logo firmy z pewnością przyciągnie uwagę potencjalnych klientów i sprawi, że po otrzymaniu takiego „prezentu” pojawi się uśmiech na ich twarzy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *