Głośnik bluetooth – 3 sytuacje, kiedy może się przydać

Głośnik bezprzewodowy jest nieocenionym gadżetem, który może znaleźć zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest odpowiednie nagłośnienie. Urządzenie może być z powodzeniem wykorzystane jako gadżet marketingowy, stanowiący wizytówkę przedsiębiorstwa i cenny prezent dla potencjalnych klientów oraz kontrahentów w biznesie. W jakich sytaucjach przyda się głośnik bluetooth?

1. Muzyka na imprezie i w plenerze

Podczas organizowania przyjęć urodzinowych bądź rocznicowych, warto zadbać o odpowiednie nagłośnienie. Muzyka stanowi nieodłączony element imprez oraz zabaw w plenerze, rozluźnia ludzi, sprzyja kontaktom oraz pozwala na aktywne i przyjemne spędzenie czasu. W przypadku, gdy nie dysponujemy odpowiednim sprzętem, np. profesjonalną wieżą ze wzmacniaczami i kolumnami dźwiękowymi, warto wykorzystać głośnik bluetooth. Oczywiście nie ma on tak dużej mocy jak wielkie urządzenia audio, niemniej ma wiele innych zalet, które czynią go praktycznym gadżetem imprezowym. Jedną z nich jest niewielki rozmiar pozwalający na niezwykłą mobilność. Niewielki głośnik bluetooth zmieści się zarówno do plecaka, jak i torby piknikowej. Ponadto, nie wymaga dużych nakładów energii elektrycznej do działania, a jego moc jest wystarczająco do zorganizowania niewielkiej imprezy.

2. Muzyka w trakcie kąpieli

Wiele osób nie może wyobrazić sobie korzystania z prysznica bez odpowiedniej dawki muzyki. Doskonałym gadżetem dla takich osób jest głośnik bluetooth, pozwalające słuchać ulubionych utworów podczas kąpieli. Szczególnie przydatne będzie urządzenie wodoodporne, które można umieścić w dowolnym miejscu w łazience, nawet bezpośrednio w brodziku lub wannie. Co więcej, wodoodporny głośnik bluetooth warto wykorzystać podczas wakacyjnych wojaży oraz wypadów w pobliże akwenów wodnych. Nie ma nic przyjemniejszego niż odrobina muzyki nad brzegiem morza bądź jeziora. W przypadku sprzętu odpornego na działanie wody nie musimy się martwić jego ewentualnym zmoczeniem bądź zalaniem. Ponadto, głośniki bluetooth często posiadają również inne przydatne funkcje. Mogą być połączone m.in. z telefonami, umożliwiając tym samym prowadzenie rozmowy przez tryb głośnomówiący. Docenią to szczególnie zapracowane osoby, których tryb pracy oparty jest o multitasking.

3. Gadżet z logo firmy na spotkania z klientami

Spotkania z klientami i kontrahentami nie mogą odbyć się bez odpowiedniej dawki kurtuazji i wzajemnego szacunku. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie gadżetu firmowego w formie prezentu, który zjedna do nas potencjalnego partnera biznesowego. Może to być właśnie głośnik bluetooth – urządzenie mile widziane jest m.in. w branży muzycznej oraz IT. Wręczając tego typu gadżet marketingowy możemy go odpowiednio spersonalizować, umieszczając na jego powierzchni motto przedsiębiorstwa bądź logotyp. Tak powstała wizytówka firmy będzie prezentowana wszędzie tam, gdzie zabrzmi muzyka. Ponadto, prezent w formie głośnika bluetooth będzie świadczyć o naszej hojności, klasie, lecz przede wszystkim o świadomości, iż nie tylko pracą i obowiązkami człowiek żyje. Docenią go nie tylko muzyczni zapaleńcy, ale i osoby, które zdają sobie sprawę, jak często w ich miejscu pracy bądź domu brakuje brzmienia ulubionej muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *